Soptíci

Plamen

7. říjen 2017

Krásné

Umístili jsme se na prvním místě ;) .

Hasičské soustředění

srpen 2017

Křižanov

Olomoucké šedesátky

17. září 2017

Regional Cup Hamry nad Sázavou

10. září 2017

Hamry nad Sázavou

Brněnské šedesátky

29. červenec 2017

Brno

Krásné závody, kde si všichni zaběhli osobní rekordy. Z Brna jsme si odvezli dvě medaile - zlatou a stříbrnou.

Umístění:

• Starší přípravka 6-8 let

2. místo Nikuška Plachetská, čas 19,55 s

• Mladší žákyně

7. místo Natálka Pacalová, čas 17,19 s

13. místo Markétka Malcová, čas 18,47 s

16. místo Míša Pacalová, čas 19,19 s

• Starší žáci

1. místo Ivo Březka, čas 12,55 s

Šedesátky Vysočina

17. červen 2017

Výčapy

Zase po roce jsme vyrazili na Šedesátky Vysočiny. Tento krát soutěž hostila vesnice Výčapy nedaleko Třebíče. Hájit barvy naší vesnice jela Natálka, Markétka a Nikušku, z kluků pouze Matěj. Vzali jsme sebou ještě Ivoše Březku z Pavlínova.

Poctivě jsme trénovali a tak jsme doufali v co nejlepší umístění. Celá soutěž bylo jedno velké překvapení se šťastným koncem. Všem se šedesátky perfektně povedli a byli z toho osobní rekordy. Natálka skončila s časem 18,37s na druhém místě, Markétka těsně na čtvrtém s časem 18,70s a Nikuška zaběhla čas 20,76s, což stačilo na krásné 12.místo. Matěj se oproti loňskému roku zlepšil o dvě vteřiny a s časem 16,97s skončil na 16. místě. Ivoš zaběhl čas 13,39s, který mu přinesl jako Natálce také druhé místo.

Celkově to byly velmi povedené závody a proto jsme se rozhodli, že za měsíc to zkusíme znovu v Brně.

Regional Cup Znětínek

18. květen 2017

Znětínek

Další kolo Regionál cupu se konalo ve Znetínku. Protože nás bylo málo, tak s námi povrvé cvičil Tobík. Tomu se bohužel premiéra nepovedla, protože mu nešly zapojit béčka a bylo tam trošku zdržení. Výsledný čas 33:92s a stačil na 15. místo.

Regional Cup Zadní Zhořec

28. květen 2017

Zadní Zhořec

Další kolo Regional Cupu mládeže hostila vesnička Zadní Zhořec. Celkem se sem sjelo 17 družstev mladých hasičů a my doufali v co nejlepší výkon a umístění. Útok se nám povedl celkem bez chybičky a na časomíře svítil čas 22:78 s, což je náš nejlepší čas s naší mašinou. Takže radost byla veliká. Tento čas sice stačil až na 8. místo. Ale je vidět, že se lepšíme a příště to bude zase lepší.

Trénink

květen 2017

Otín

Trénink na štafetu CTIF.

Brigáda

květen 2017

Otín

V rámci hasičského kroužku jsme se tentokrát sešli, abychom si splnili povinnou brigádu. Tou bylo letos sbírání pampelišek. Práce nám šla pěkně od ruky a posbírali jsme pěkných pár kýblů a kyblíčků. Jako družstvo jsme si vydělali 1300 Kč.

Regional Cup Lavičky

21. květen 2017

Lavičky

Další závody zařazené do Regional Cupu mládeže byly závody v Lavičkách. Tentokrát jsme vyrazili i s naší přípravkou a doufali jsme, že to bude lepší než minulý týden. Útok jsme rozjeli perfektně a Nikuška na levém proudu měla sraženo v čase 21:86 s, bohužel Natálka na pravém proudu nezvládla sílu vody a pořádně to s ní zacvičilo a srazila až v čase 26:19 s. Tento čas nám přiřadil až 10. místo. Nicméně tento útok nám ukázal, že máme na to dělat dobré časy, jenom to chce ještě trošku doladit.

Přípravka vyrazila na první velké závody a cíl byl jasný-dokončit. Po velkém boji se to povedlo v čase 54:94 s, což znamenalo 16. místo.

Plamen

20. květen 2017

Velké Meziříčí

Poslední sobotu v květnu jsme se vypravili na Plamen do Velkého Meziříčí. Natrénovali jsme, co se dalo a chtěli jsme se umístit, co nejlépe.

Jako první jsme šli na požární útok. Ten máme natrénovaný nejvíce, tak jsme si věřili. Eli měla trošku problémy na spojování béčka, ale nakonec z toho byl celkem slušný čas, který stačil na čtvrté místo.

Jako druhá přišla na řadu štafeta CTIF, která se nám povedla.

Nakonec byl útok CTIF, ze kterého máme pořád trochu respekt. Nervozita se projevila i v samotném plnění disciplíny, kde jsme udělali 50 trestných vteřin.

Celkový součet ze všech disciplín pro nás ale dopadl dobře a obhájili jsme 7. místo z loňského roku. Příští rok to bude určitě lepší.

Okrsková soutěž v Meziříčku

7. květen 2017

Meziříčko

Maškara

12. únor 2017

Otín, Pohořílky, Geršov

Tři králové

8. leden 2017

Otín, Pohořílky, Geršov

Tak jako každý rok, tak i letos jsme se přestrojili za Tři krále a zúučastnili jsme se Tříkrálové sbírky.